
Набір келихів для коньяку (бренді) Pasabahce 395мл Bistro 6шт (44188)
306 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 44188
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для коньяку (бренді) Pasabahce серії Bistro мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Келихи виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Такі коньячні чарки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 395мл
Кількість келихів у наборі: 6шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для коньяку, для бренді |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 395 мл |
| Висота | 124 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Bistro |
| Діаметр | 92 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



