Новинка

Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 360мл Estrella 4шт (520514)
439 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 520514
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянки для віскі Pasabahce серії Estrella мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки для віскі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: прозрачное закаленное стекло
Об'ем: 360мл
Висота: 107мм
Верхній діаметр: 89мм
Нижній діаметр: 74ммКількість склянок в наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 89 мм |
| Висота | 107 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 74 мм |
| Об`єм | 360 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Estrella |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка










