
Кружка, чашка для латте Pasabahce 263мл Colambian 1шт (55861-1)
95 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 55861-1
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скляна кружка для латте Pasabahce серії Colambian має неповторний вишуканий дизайн і відрізняється високою якістю та практичністю. Кружки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Скляна кружка для латте Pasabahce такої форми часто використовується для приготування і подавання гарячих кавових напоїв.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 263мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чашка |
| Призначення | Для кави |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 263 мл |
| Висота | 148 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 98.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 76.5 мм |
| Нижній діаметр | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴
- Спосіб упаковки: Транспортна упаковка




