
Глек, кувшин Pasabahce 1800мл Carre 1шт (43028)
200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 43028
Глек скляний Pasabahce серії Carre перетворює звичайну сервіровку напоїв у вишукане естетичне дійство. Традиція подачі напоїв на стіл у спеціальних скляних або кришталевих судинах з'явилася ще в Стародавній Греції.
Глек скляний Pasabahce сьогодні використовують насамперед для сервірування столу і подачі напоїв, проте в них також можна зберігати, наприклад, оливкова олія, або такі рідини, як вода або молоко. Наявність ручки і своєрідного носика робить глечик зручним і практичним у використанні інструментом, який часто використовують як елемент декору, для прикрашання будинку або ресторану.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 1800мл
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1800 мл |
| Висота | 204 мм |
| Верхній діаметр | 95 мм |
| Нижній діаметр | 135 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Bistro |
| Кількість в наборі | 1 |
- Ціна: 200 ₴
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка





