Новинка

Набір келихів для коктейлів Pasabahce 270мл Timeless 4шт (440456)
498 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 440456
+380 (97) 644-40-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Келихи для коктейлів Pasabahce серії Timeless мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Келихи для коктейлів виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Келихи для коктейлів Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 270мл
Кількість келихів у наборі: 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для коктейлів |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 270 мл |
| Висота | 134 мм |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Timeless |
| Діаметр | 86 мм |
| Нижній діаметр | 66 мм |
| Виріб | Келих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка



