
Набір піал Pasabahce 235мл d80x80мм Elysia 4шт (530138)
411 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 530138
При сервіруванні столу найважливіше місце належить столовому посуду, за допомогою якого можна створити справжнє свято. І в цьому Вам допоможе посуд Pasabahce серії Elysia, яка має неповторні форми і приваблює своєю бездоганністю. Посуд виготовлений із загартованого прозорого скла та відрізняється високою якістю та довговічністю у використанні. Такий посуд завжди буде стильно виглядати на Вашому столі, а в процесі використання завдяки своїй міцності завжди буде залишатися як новий. Посуд Pasabahce неодмінно допоможе прикрасити Ваш стіл та додати особливої урочистості святу.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Діаметр: 80x80мм
Кількість одиниць у наборі: 4шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Тип тарілки | Піала |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Скло |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 62 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 235 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Elysia |
- Ціна: 411 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Подарункова упаковка


